0 0
Read Time:2 Minute, 12 Second

Damien Chazelle był pod ręką na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, aby porozmawiać o swojej karierze – od Whiplash do jego nagrodzonego Oscarem La La Land – i jego nadchodząca fabuła Babylon.

Podczas rozmowy Chazelle nazwał Babylon „najcięższe zdjęcia, jakie kiedykolwiek miałem”. Film był kręcony w Los Angeles i okolicach, w tym na działce Paramount.

Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. w Hollywood w czasie przejścia przemysłu filmowego z filmów niemych na talkie, Babylon bada powstanie i upadek wielu postaci i został opisany jako „Wielki Gatsby na sterydach”.

Dziko owłosiona Margot Robbie otwiera zwiastun mówiąc do nowicjusza Diego Calvy: „Chcę tylko, żeby wszyscy imprezowali na zawsze.” (Chazelle powiedział, że trailer zadebiutuje w sieci jutro).

Spot następnie pokazuje non stop raucous party, które obejmuje, ale nie jest ograniczone do aligatora na smyczy, obfitego zażywania narkotyków, kobiet topless, a także Pitta strzelającego z kilku pistoletów, tańczącego w bieliźnie i spadającego z balkonu. Wszystko to okraszone jest maniakalnym big bandem.

Pitt nosi ostre wąsy i naoliwione włosy, po raz pierwszy mówiąc na ekranie: „Kiedy po raz pierwszy przeprowadziłem się do L.A., znaki na wszystkich drzwiach brzmiały: 'No actors and no dogs allowed.'”

Zwiastun kończy się Robbiem na kolejnej imprezie przy basenie, krzyczącym do tłumu: „Kto chce zobaczyć, jak walczę z pieprzonym wężem?”. Trzymający butelkę whiskey Pitt krzyczy: „Fuck yeah!”

Za Babilon, reżyser tłumaczył: „Zawsze kochałem filmy nieme. Jestem jednym z uczniów idei czystego kina”. Dodał: „The high points of the silent era are some of the high points of cinema, period.”

W masywnej obsadzie zespołowej znajdują się również Jovan Adepo, Flea, Jean Smart, Olivia Wilde i Samara Weaving.

Babilon to największa liczba ról, którymi do tej pory żonglowałem. Proces castingowy trwał długo, długo. To w większości fikcyjny film, w którym prawie wszystkie postacie są inspirowane kompozycjami prawdziwych ludzi” – powiedział Chazelle.

„Chodziło o uchwycenie ducha tamtych czasów, które były o wiele bardziej Dzikim Zachodem” – powiedział Chazelle w poniedziałek of Babylon. „Budują miasto i przemysł od podstaw, a do tego potrzebny jest pewien rodzaj wariata”. Dodał: „Nie sądzę, że to zaskakujące, że ludzie, którzy to zrobili, dużo ćpali i dużo imprezowali”.

Paramount wyda Babylon w dniu 25 grudnia.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *