0 0
Read Time:1 Minute, 32 Second

Universal opóźnił wydanie w Wielkiej Brytanii komedii romantycznej z Julią Roberts i George’em Clooneyem. Ticket to Paradise do czasu po państwowym pogrzebie królowej Elżbiety.

Working Title feature od reżysera Ol Parkera (Mamma Mia! Here We Go Again) miał trafić do kin 16 września, ale teraz poczeka do 20 września, czyli dzień po złożeniu królowej do grobu.

„W związku z odejściem Jej Wysokości Królowej, Universal, Working Title, Julia Roberts, George Clooney i reżyser Ol Parker postanowili opóźnić otwarcie Ticket to Paradise w Wielkiej Brytanii do czasu po pogrzebie królowej z szacunku dla rodziny królewskiej i mieszkańców Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej – powiedział w oświadczeniu rzecznik Universal.

Ticket to Paradise widzi Roberts i Clooney grają rozwiedzioną parę, która wraca do siebie na wycieczkę na Bali w nadziei, że powstrzymają swoją zakochaną córkę (graną przez Kaitlyn Dever) przed popełnieniem tego samego błędu, który ich zdaniem popełnili 25 lat temu, wychodząc za kogoś, kogo dopiero poznała i wyrzucając swoją karierę w błoto.

Kiedy pierwszy zwiastun spadł wyłącznie na 2022 widzów CinemaCon na wiosnę, The Hollywood ReporterChris Gardner donosił wtedy, że najważniejszym punktem materiału filmowego było zobaczenie Clooneya i Roberts sparringu w „zabawny sposób z ostrymi językami jabłek przed zbliżeniem się razem, aby wykluć plan powstrzymania zaślubin. Są tu hijinks, humor fizyczny, trochę picia, trochę beer ponga, a nawet Clooney wykonujący klasyczny taniec biegacza.”


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *