0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

Kolejny film od La La Land reżysera Damiena Chazelle’a rozgrywa się w Los Angeles lat 20. XX wieku

Brad Pitt upada z balkonu, Margot Robbie przygotowuje się do walki z wężem i tyle więcej chaosu pochłania wyjątkowo bonkerska pierwsza zajawka kolejnego filmu Damiena Chazelle’a, Babylon.

W porównaniu do współczesnego Los Angeles na wysoki połysk przedstawionego w nagrodzonym Oscarem filmie Chazelle’a La La Land, L.A. w Babilon wygląda jak wielka, tłusta linia nieokrzesanego hedonizmu. Poważnie, w pierwszej scenie nowego zwiastuna Robbie i Diego Calva wciągają… coś i mówią z nadmiernym entuzjazmem o swoich rozbudowanych, choć mglistych, marzeniach o byciu częścią czegoś wielkiego.

Reszta zwiastuna jest krótka w fabule, ale wysoka w hi-jinks, drażniąc masywną obsadę filmu, gdy mayhem następuje zarówno na planach filmowych, jak i późnych nocnych imprezach. Dla tych, którzy są zainteresowani faktyczną historią, film rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku, opisując wzrost i upadek różnych postaci, gdy Hollywood nawiguje po kluczowym przejściu od filmów niemych do talkie.

Obok Pitta, Robbiego i Calvy, Babilon wystąpią Jovan Adepo, Li Jun Li i Jean Smart. Film pojawi się w wybranych kinach 25 grudnia, a pełna premiera zaplanowana jest na 6 stycznia.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *