0 0
Read Time:1 Minute, 58 Second

Amsterdam zawitał w weekend do Los Angeles.

David O. Russell zadebiutował swoim oczekiwanym i pełnym gwiazd filmem podczas prywatnego pokazu w niedzielny wieczór w Ross House wraz z gwiazdą Christianem Bale’em przed tłumem A-list. Filmowiec Adam McKay był również obecny, aby moderować Q&A z Russellem i Bale’em.

Pokaz – prywatne wydarzenie w niezwykle pracowity weekend branżowy, który widział główne premiery światowe na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto i mnóstwo spotkań branżowych przed poniedziałkowymi nagrodami Emmy – przyciągnął Oscara Isaaca, Jeremy’ego Strong, Bena Stillera, Johna C. Reilly’ego, Alexandra Payne’a, Guillermo del Toro, Gusa Van Sant, Barbarę Broccoli i wielu innych.

Według źródła na miejscu, Russell i Bale, którzy współpracowali nad projektem przez ponad pięć lat, omówili wiele tematów z filmu, w tym radość i miłość w prawdziwej przyjaźni i wyzywający optymizm. Wspomnieli również o wielu nocach, w których zamknęli Santa Monica staple Fromin’s Deli podczas pracy nad filmem.

Amsterdam, pochodzący od Disneya, 20th Century Studios, New Regency Prods. i Forest Hill Entertainment, jest opisywany jako oryginalna epopeja kryminalna o trzech bliskich przyjaciołach, którzy znajdują się w centrum jednego z najbardziej szokujących tajnych spisków w historii Ameryki. Trójka przyjaciół to Bale, Margot Robbie i John David Washington – lekarz, pielęgniarka i prawnik, „którzy poznali się w Belgii”, jak głosi zwiastun filmu.

Występują obok między innymi Roberta De Niro, Chrisa Rocka, Taylor Swift, Anyi Taylor-Joy, Mike’a Myersa, Ramiego Maleka, Zoe Saldaña, Timothy’ego Olyphanta, Michaela Shannona, Andrei Riseborough, Alessandro Nivoli i Matthiasa Schoenaertsa. Amsterdam oznacza pierwszy film Russella od 2015 r. Joy.

Amsterdam zostanie oficjalnie odsłonięty na światowym pokazie premierowym w Nowym Jorku w Lincoln Center’s Alice Tully Hall w ten weekend przed szeroką premierą w kinach 7 października. W poniedziałek studio wypuściło również nowe plakaty postaci, które można zobaczyć poniżej.

Christian Bale gwiazdorzy w. Amsterdam.

Dzięki uprzejmości 20th Century Studios

Taylor Swift wystąpiła w AmsterdamDzięki uprzejmości 20th Century Studios


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *