0 0
Read Time:1 Minute, 27 Second

The Bling Ring rzekomo splądrował domy takich gwiazd jak Paris Hilton, Lindsay Lohan, Orlando Bloom i Audrina Patridge

Członkowie m.in. „Bling Ring” – grupy hollywoodzkich striptizerów, którzy zaczęli okradać celebrytów pod koniec lat 2000 – wychodzą z więzienia i są gotowi opowiedzieć swoją historię w nowym zwiastunie serialu Netflixa, The Real Bling Ring: Hollywood Heist.

Nowy trailer sugeruje, że trzyczęściowa seria skupi się przede wszystkim na dwóch członkach Bling Ring, Nicku Prugo i Alexis Haines (z domu Neiers). W jednym z klipów wywiadu, Prugo ustawia scenę dla dzikiej opowieści: „Zawsze byłem typem osoby, która robiła wszystko, co musiała, aby zdobyć to, czego chciałem. Ale nigdy w najśmielszych snach nie przypuszczałem, że osiągnie taki poziom przestępczości, jak to się stało.”

The Bling Ring rzekomo splądrował domy takich gwiazd jak Paris Hilton, Lindsay Lohan, Orlando Bloom i Audrina Patridge. Oprócz zgłębiania prawdziwych elementów kryminalnych tej historii, dokument będzie również badał wyjątkowy moment, w którym te włamania miały miejsce, jako że media społecznościowe i reality TV całkowicie zmieniły naturę celebrytów (Haines został słynnie aresztowany podczas kręcenia serialu reality Pretty Wild).

Wraz z Prugo i Hainesem, The Real Bling Ring zawierać będzie wywiady z Partridge’em, Andreą Arlington-Dunne, Gabrielle Hames i Perezem Hiltonem. Reżyserią serialu zajął się Miles Blayden-Ryall.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *