0 0
Read Time:1 Minute, 32 Second


David Harbour dołączy do Gran Turismo

Biograficzna adaptacja hitowej serii wyścigowych gier wideo, przygotowana przez Sony Pictures i PlayStation Productions. Gran Turismo®. zaciągnęło się Stranger Things’ David Harbour.

The Hollywood Reporter złamał tę wiadomość w środę, co oznacza, że projekt jest szybko przyspieszony przez Sony i PlayStation. District 9 oraz Elysium reżyser Neill Blomkamp był dołączony do projektu od jakiegoś czasu. Gran Turismo będzie jego pierwszym dużym filmem od 2015 r. Chappie, po jego Obcy oraz RoboCop sequele zostały zapuszkowane, a 2021’s Demonic (mały thriller horror) zatankowany mocno. Na boku, Blomkamp dołączył do niezależnego studia gier wideo Gunzilla Games w lecie 2021 roku jako „główny wizjoner”, aby pomóc w tworzeniu ambitnej strzelanki wieloosobowej.

Wprowadzenie do Stranger Things weterana Davida Harboura nie trzeba, gdyż jest on obecnie jednym z największych nazwisk w Hollywood, skacząc z głośnych blockbusterów, jak np. Czarna Wdowa do mniejszych, off-beatowych połączeń, takich jak nadchodzący Violent Night, w którym w zasadzie gra Santa Claus meets John Wick. Za Gran Turismo, zostanie emerytowanym kierowcą, który mentoruje młodemu bohaterowi filmu.

W zaskakującym ruchu, Sony Pictures i PlayStation Productions nie zbliżają się Gran Turismo jako bezpośrednia adaptacja słynnych gier wideo – projekt jest opisywany zamiast tego „jako ostateczna opowieść o spełnianiu życzeń przez nastoletnią Gran Turismo gracz, którego umiejętności w grze wygrały mu serię konkursów Nissana, by stać się rzeczywistym profesjonalnym kierowcą wyścigowym.”

Scenariusz pochodzi od Jasona Halla (American Sniper) i Zach Baylin (Król Ryszard). Sony obecnie celuje w premierę kinową na 11 sierpnia 2023 roku, choć wydaje się to trochę mało prawdopodobne, bo kamery jeszcze nie kręcą.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *