0 0
Read Time:3 Minute, 6 Second

Po tym jak ukochany sitcom NBC The Office zakończył się po dziewiątym sezonie, obsesyjni fani spędzili godziny z nadzieją na bonusową zawartość i ukryte usunięte sceny. Genialny fan-made komiks zatytułowany „Return of The Office” nie tylko działa jako „10 sezon” dla serialu, ale oferuje przezabawny wgląd w to, co mogło się stać z Dunder Mifflin po The Office zakończył.


Pierwotnie miała to być 10-odcinkowa seria „sequel” do. The Office, „Return of The Office” zdobył oficjalne pochwały od aktora wcielającego się w Dwighta Schrute’a, Rainn Wilson, kiedy został po raz pierwszy ogłoszony w 2018 roku. Jak dotąd pozostało to pojedynczy numer komiks featuring Dwight, Meredith, Angela, i mnóstwo innych pracowników Dunder Mifflin jak oni… walczyć z zombie?! Tak, okazuje się, że „Return of The Office” kończy się stając czymś w rodzaju amalgamatu m.in. The Office oraz The Walking Dead, ale przed tym ustanawia kilka zabawnych aktualizacji dla wszystkich ulubionych pracowników firmy papierniczej.

SCREENRANT VIDEO OF THE DAY

Related: X-Men Fan Comic pokazuje, czego czytelnicy nie zobaczą poza panelem

„Return of The Office” jest napisany i stworzony przez tę samą osobę, która stoi za nieoficjalnym odtworzeniem „The Adventures of Jimmy Halpert”, Nikki Saldaña, a wiernie zilustrowany przez Pettersona Oliveirę, który również chodzi pod pseudonimem Nostrettep Art i jest częścią programu DC Comic’s Milestone Initiative. Przezabawny komiks, którego strony przedpremierowe można zobaczyć poniżej i nabyć w DunderMifflinPaper.com, zaczyna się od ekipy dokumentalnej za The Office powraca do Dunder Mifflin, gdzie czytelnik już widzi zmiany w Scranton Business Park, takie jak pozornie nowy biznes Dwighta na boku „Schrute Ammo Depot.” Jak ekipa dokumentalna wchodzi do biura, przypuszczalnie do filmu „gdzie są teraz” kontynuacji, są one natychmiast witane przez ekran komputera na stole recepcjonistki, bez Erin Hannon (Ellie Kemper) w zasięgu wzroku. Fani mogą pamiętać, że ostatni widzowie widzieli Erin zerwała z Andym, zaczęła spotykać się z Pete’em i połączyła się ze swoimi dawno zaginionymi rodzicami w The Office zjazd specjalny, ale Dwight ustala, że, „Chociaż w przeszłości wahałem się co do zaufania maszynom, odejście Erin podczas pandemii COVID w zeszłym roku nie pozostawiło mi wyboru.”

Oczywiście Dwight nawiązuje do swojego wieloletniego strachu przed inteligencją maszyn, widocznego przez cały The Office jak wtedy, gdy błaga Michaela, by nie używał GPS-u w swoim samochodzie, aż po jego walkę z (fałszywym) Dunder Mifflin Infinity AI z Season 4’s „Launch Party”. Na szczęście jednak, wygląda na to, że Dwight w końcu nauczył się ufać some formy postępującej technologii, ponieważ w pełni zastąpił Erin monitorem komputerowym, kamerą i głośnikiem, dzięki czemu może sam witać każdego wchodzącego gościa. Jest to jedna z najbardziej Dwightowych rzeczy, jakie mógł zrobić w biurze.

Komiks sezonu 10 ustala również, że Dwight zlecił dział księgowości do Indii, i że sam nadzoruje codzienne operacje magazynu, w końcu mogąc w pełni kontrolować każdy aspekt Dunder Mifflin, jak zawsze pragnął. Interesujące jest również to, że „Return of The Office” ustala, że, przynajmniej w tej fanowskiej ciągłości, pandemia COVID wystąpiła w świecie The Office, co byłoby naprawdę fascynującym wydarzeniem na świecie, aby zobaczyć, jak rozgrywa się w zabawnym i często niewłaściwym miejscu pracy, takim jak Dunder Mifflin. Dwight również odnosi się do faktu, że całkowicie wyciąć dział obsługi klienta, niesławny dom Mindy Kaling ikonicznej postaci Kelly Kapoor, zamiast zdecydować się na wszystkie skargi wysyłane bezpośrednio do niego, więc może „…wykorzenić wszystkie słabe ogniwa w [his] reżimu”.

Urząd jest jednym z najbardziej ukochanych, streamowanych i ponownie oglądanych sitcomów wszech czasów, a podczas gdy. fan-made komiks „Return to The Office” może nie być oficjalny (i szybko przeradza się w historię „Dwight Vs. The Zombie Apocalypse”), niesamowita sztuka i trafione wybory, takie jak Dwight zastępujący Erin „robotyczną” recepcjonistką, sprawią, że każdy fan będzie mógł cieszyć się tym komiksem.

Źródło: DunderMifflinPaper.com, Rainn Wilson

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *