0 0
Read Time:1 Minute, 36 Second

Focus Features wybrało film Alexandra Payne’a pt. The Holdoversdramat, który łączy reżysera z głównym bohaterem Sideways, Paulem Giamatti.

The Hollywood Reporter potwierdził, że Focus nabył prawa do filmu Miramax na całym świecie, z wyłączeniem Bliskiego Wschodu. The Holdovers projekt jest kupowany na festiwalu filmowym w Toronto w ramach nieformalnego rynku i poza głównym line-upem festiwalu.

Film, napisany przez Davida Hemingsona i osadzony w 1970 roku, widzi Giamatti w roli Paula Hunhama, niepodobnego profesora, który pozostaje w akademii podczas świąt Bożego Narodzenia, tylko po to, aby znaleźć się z kłopotliwym 15-letnim studentem.

Boczne drogi, wydany w 2004 roku, został nominowany do pięciu Oscarów, w tym wygrana za scenariusz adaptowany dla Payne, i przyniósł 72 miliony dolarów w kraju w kasie. Komedia zapewniła również uderzenie dla handlu winem i turystyki w Santa Barbara.

Payne zdobył również nagrodę za najlepszy scenariusz adaptowany za 2011’s The Descendants oraz wyreżyserował film „Matt Damon-starrer Downsizing. Jego inne ekranowe kredyty to m.in. Obywatelka Ruth (1996), Wybory (1999) oraz O Schmidt (2002).

Giamatti, który był nominowany do Oscara za pracę w dramacie bokserskim z 2006 r. Cinderella Man, wystąpił również naprzeciwko Kathryn Hahn w Netflix’s Private Life oraz w dramatach I Think We’re Alone oraz The Catcher Was a Spy.

Aktor, który wystąpił w filmie „Dwayne Johnson Jungle Cruise, wystąpił u boku Damiana Lewisa w dramacie finansowym Billions.

The Wrap jako pierwszy poinformował o przejęciu The Holdovers.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *