0 0
Read Time:1 Minute, 43 Second


Glass Onion

Pierwszy teaser trailer nadchodzącego filmu Riana Johnsona Glass Onion: A Knives Out Mystery został wydany przez Netflix.

Sprawdź tutaj:

Glass Onion zawiera powrót Daniela Craiga jako detektywa Benoit Blanc, który będzie rozwiązywał zupełnie nową zagadkę z zupełnie nowym zestawem bohaterów. W skład tego zespołu wchodzi Edward Norton jako miliarder technologiczny Miles Bron, który zaprasza swoich „najbliższych” na wypad do Grecji – są to Kathryn Hahn jako Claire Debella, gubernator Connecticut startująca do Senatu, Kate Hudson jako modystka Birdie Jay, Leslie Odom Jr. jako Lionel Toussaint, naukowiec, który pracuje w firmie Brona, Dave Bautista jako gwiazda YouTube Duke Cody, Madelyn Cline jako jego młodsza dziewczyna i asystentka kanału Whiskey, Jessica Henwick jako asystentka Birdie – Peg oraz Janelle Monáe jako przedsiębiorca technologiczny Cassandra „Andi” Brand.

Pojawił się również pierwszy plakat do filmu:

Glass Onion Poster

Film będzie miał swoją światową premierę w sobotę, 10 września, podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Będzie grany również podczas BFI London Film Festival, który Movie News Net będzie uczestniczył, więc bądźcie na bieżąco! Film będzie miał krótką premierę kinową, a następnie pojawi się na Netflixie 23 grudnia.

Pierwszy film został wydany w listopadzie 2019 roku i zebrał $ 311M na całym świecie i nominację do Oscara za oryginalny scenariusz Riana Johnsona. Uważa się, że sequel nie należy do głównych pretendentów w tym roku, ale może dać niektórym konkurentom bieg za ich pieniądze w niektórych kategoriach aktorskich, oryginalnym scenariuszu, a nawet bardziej technicznych, takich jak projekt produkcji.

Pierwsze reakcje i recenzje pojawią się w weekend, więc bardzo szybko dowiemy się, czy Rian Johnson dostarczył kolejny świetny „whodunit”, czy też Knives Out był anomalią.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *