0 0
Read Time:2 Minute, 59 Second

Soul Speed w Minecraft o co chodzi?

Soul Speed w Minecraft jest jednym z bardziej osobliwych enchantmentów, których gracze nie mogą łatwo zdobyć. Podobnie jak wiele enchantmentów w Minecraft, Soul Speed nie może być znaleziony w skrzyniach znalezionych w Overworld. W związku z tą predyspozycją, gracze będą musieli użyć innych środków, aby zdobyć ten enchantment, aby gracze mogli go użyć na swoich butach.

Enchantment Soul Speed jest bezpośrednio związany z Soul Sand, ponieważ pozwala graczom poruszać się szybciej podczas chodzenia po Soul Sand w Minecraft. Ten enchantment przydaje się, gdy gracze eksplorują Nether lub budują farmy w Netherze, które wykorzystują Soul Sand. Ten konkretny blok jest najczęściej używany do tarła mobów Wither, które gracze mogą hodować, jeśli potrzebują gwiazdy Netheru dla latarni.

Najprostszym sposobem na zdobycie księgi Soul Speed Enchantment są skrzynie znajdowane w Bastion Remnants. Istnieją jednak inne sposoby na zdobycie tego zaklęcia. Na przykład, gracze mogą również rzucić lub wymienić sztabkę złota z Piglinem. Po kilku sekundach Piglin powinien rzucić w stronę graczy losowy przedmiot, a jednym z nich może być księga zaklęcia prędkości duszy. Gracze mogą również zabijać Pigliny w Złotych Butach, ponieważ te mobki mają tendencję do upuszczania tego enchantmentu.


Jak zaczarować Soul Speed w Minecraft?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *