0 0
Read Time:1 Minute, 51 Second


If You Would Have Told Me ukaże się jesienią przyszłego roku

John Stamos będzie opowie o swoim życiu i karierze w nowym pamiętniku, który, jak powiedział, został zainspirowany do napisania po śmierci swojego wieloletniego przyjaciela i Full House współgwiazda Bob Saget.

Jako The Associated Press donosi, książka Stamosa, If You Would Have Told Me, ukaże się jesienią 2023 roku za pośrednictwem Henry Holt. 59-latek będzie kroniką swojej szeroko zakrojonej kariery aktorskiej i muzycznej, omówi surrealistyczne doznania związane z byciem hollywoodzkim heartthrobem, a także otworzy się na swoje wysiłki, by wytrzeźwieć i założyć własną rodzinę.

W oświadczeniu Stamos przyznał, że nigdy nie spodziewał się napisać pamiętnika, mówiąc, że to niespodziewana śmierć Sageta na początku tego roku pomogła zmienić jego zdanie. „If You Would Have Told Me to książka, której nigdy nie planowałem napisać, ale po stracie Boba, w końcu zostaniu ojcem i chęci uhonorowania wszystkich barwnych ludzi, którzy uczynili mnie tym, kim jestem dzisiaj, uznałem, że jeśli nie teraz, to kiedy?” powiedział Stamos.

Dodał: „Szczerze mówiąc, podczas pisania tej książki zdałem sobie sprawę, że mam około miliona historii do opowiedzenia i myślę, że możesz polubić co najmniej czterysta z nich. To było katartyczne i uzdrawiające, a czasami łamiące serce, aby kopać w i ujawnić tak wiele.”

Choć najbardziej znany z grania wujka Jesse’ego na Full House (i jej niedawny reboot, Fuller House), Stamos cieszył się dynamiczną karierą na ekranie. Jedną z jego pierwszych dużych ról była klasyczna opera mydlana General Hospital, za którą został nominowany do nagrody Daytime Emmy, podczas gdy w połowie lat 2000 miał główną rolę w NBC’s ER. Występował również regularnie na Broadwayu i realizował się w muzyce, zarówno jako niezależny artysta, jak i częsty gościnny występ z Beach Boys.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *