0 0
Read Time:2 Minute, 21 Second

Kenan Thompson chce wrócić do prawdziwej telewizji – koniec z krótkimi klipami recyrkulowanymi na TikTok i czytaniem książek, czy innymi bezsensownymi sposobami na upływający czas. The Saturday Night Live alum kopnął swój koncert hostingowy na 2022 Emmy Awards w poniedziałek wieczorem z zabawnym skitem otwierającym, który świętował format mediów – z twistem.

Komik i aktor poprowadził szarżę na rozprzestrzeniającą się w historii, wysoką produkcję medley klasycznych telewizyjnych piosenek tematycznych zaktualizowanych dla ery 100 gecs i raperów SoundCloud. Prowadząc grupę czarnych i latynoskich wykonawców, Thompson przeszedł przez tematy dla głównie całkowicie białych programów, od electro-trapowej mieszanki z Brady Bunch opening song to an eerie Stranger Things callback i Gra o Tron , zakładając jednocześnie perukę Party City Khaleesi.

„Wszyscy jesteśmy tutaj, ponieważ kochamy telewizję”, wyjaśnił później. „Pomaga ona ułatwić życie. Włączamy wiadomości i każda historia jest o bogatych ludziach, którzy są chciwi i podejrzani – więc używamy telewizji, aby uciec od tego wszystkiego, co pokazuje np. Succession, Ozark, oraz Better Call Saul.

Nawet Squid Game, jak zauważa, jest zakorzeniona w długach i desperacji za pieniędzmi. Uciekając od zbytniej aktualności, Thompson wykrzyknął m.in. Abbot Elementary cast, którzy przekazali swój budżet marketingowy Emmys na rzecz lokalnych szkół, postanowił, że sam weźmie udział w akcji charytatywnej.

„O to właśnie chodzi, chodzi o pomoc potrzebującym” – powiedział. „Dlatego całe moje wynagrodzenie z dzisiejszego występu idzie prosto do Netflixa”.

Serwis streamingowy złapał kilka jabsów od gospodarza, ale żaden bardziej brutalny niż ten skierowany w dziwne zwyczaje randkowe Leonardo DiCaprio.

„26 to dziwny wiek w Hollywood”, muskał po złożeniu życzeń Zendaya z okazji spóźnionych urodzin. „Mam na myśli, że jesteś wystarczająco młoda, aby grać licealistkę, ale jesteś zbyt stara, aby umówić się z Leonardo DiCaprio”.

Podczas gdy był to pierwszy raz Thompson emceeing ceremonii, nie jest on obcy dla nagród Emmy jako sześciokrotny nominowany. Thompson ostatnio otrzymał dwie nominacje w 2021 roku dla Outstanding Lead Actor in a Comedy Series za swój serial komediowy Kenan, a także ukłon w stronę Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series za. SNL. I zdobył Emmy za wybitną oryginalną muzykę i teksty w 2018 roku za. SNL piosenka „Come Back, Barack”.

Thompson dołączył do Saturday Night Live w 2003 roku i posiada rekord dla najdłużej stażowanego członka obsady w historii programu. Ma również duże doświadczenie w hostingu, emceeing 2021 People’s Choice Awards i 2022 NHL Awards.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *