0 0
Read Time:2 Minute, 4 Second

Zwiastun do Kid Cudi’s forthcoming animated television special Entergalactic podąża za klasyczną formułą: chłopak poznaje dziewczynę, chłopak i dziewczyna zakochują się w sobie, chłopak zaczyna „podkręcać wibracje”. Pojawienie się na Netflix 30 września, specjalny śledzi dwóch młodych artystów, jak poruszają się po miłości, muzyce i modzie w tętniącym życiem Nowym Jorku. W tej nowoczesnej historii miłosnej, romans nie umarł – jest tylko boleśnie błędny.

Kiedy Jabari (Cudi) wprowadza się do swojego wymarzonego mieszkania na Manhattanie, poznaje Meadow (Jessica Williams), swoją sąsiadkę, która trzyma rękę na pulsie miejskiej sceny fotograficznej. Ich związek jest prawie zbyt dobry, by mógł być prawdziwy – ona nawet jedzie z nim do domu na tylnym siedzeniu jego roweru (nie ma pytań o to, dlaczego nie mogli po prostu skorzystać z Ubera).

„Spotkanie z kimś w mieście to wielka sprawa” – radzi jej najlepsza przyjaciółka, której głos podkłada Vanessa Hudgens. „Niech to będzie dobra wielka sprawa”.

Ale potencjalnie straumatyzowany przez scenę randkową w wieku Hinge i Tinder, linie komunikacji Jabari i Meadow stają się skrzyżowane. „Nie próbuję spieprzyć tych wibracji”, mówi. „Żadne z nas tak naprawdę nie chciało niczego poważnego”. W swoich wysiłkach, aby utrzymać wibracje nienaruszone, Jabari kończy z powrotem w ramionach swojej byłej dziewczyny (Laura Harrier).

„Bro, miłość jest najłatwiejszą rzeczą na świecie, kiedy zdarza się przez przypadek”, nalega jeden z jego wielu bliskich przyjaciół, próbując zachęcić go do uratowania tego, co znalazł. „Ale nie staje się prawdziwa, dopóki nie zrobisz tego celowo”.

Produkowane wykonawczo przez urodzonego muzyka Scotta Mescudi i Kenya Barrisa, animowane wydarzenie obsadza Ty Dolla $ign, Timothée Chalamet, Christopher Abbott, 070 Shake, Jaden Smith, Keith David, Teyana Taylor, Arturo Castro, Macaulay Culkin i więcej w wielkim zespole.

Entergalactic został zainspirowany nadchodzącym studyjnym albumem Cudiego o tym samym tytule, który ukaże się wraz ze specjalnym wydaniem 30 września.

„Entergalactic to fantazja” – napisał na stronie Twitterze jeszcze w 2019 roku, kiedy po raz pierwszy zapowiedział długo oczekiwany specjał. „To jest to, co chciałbym mieć. Prowadzę bardzo samotne życie, ale mam nadzieję, że kiedyś kogoś znajdę”.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *