0 0
Read Time:1 Minute, 22 Second

Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners cda  serial o czym już wiemy

Seria anime, która ma rozszerzyć świat Cyberpunka 2077, w końcu wypuściła ostateczny zwiastun, który potwierdza datę premiery 13 września na Netflixie. Podczas gdy zbliża się dwuletnia rocznica chwiejnej premiery Cyberpunka 2077, Netflix i Studio Trigger w końcu włamali się na portale społecznościowe i wypuścili ostateczny zwiastun Edgerunners, serialu anime, który został po raz pierwszy ogłoszony w czerwcu 2020 roku. Sprawdźcie hiper-przemoc i nieubłagane tempo (NSFW) zwiastuna poniżej:

Gdzie zobaczyć serial online Cyberpunk: Edgerunners?

Mimo że oryginalna historia serialu rozgrywa się w tym samym uniwersum, co gra CD Projekt Red i jej tabletowy poprzednik, Edgerunner ma charakterystyczny styl Triggera, więc mamy do czynienia z ultra-stylizowanym podejściem do materiału źródłowego. Oficjalny synopsis brzmi następująco:

                              Cyberpunk: Edgerunners opowiada samodzielną, 10-odcinkową historię o dzieciaku z ulicy, który próbuje przetrwać w opętanym technologią i modyfikacjami ciała mieście przyszłości. Mając wszystko do stracenia, postanawia pozostać przy życiu zostając edgerunnerem – najemnym banitą znanym również jako cyberpunk.

Może brzmi to jak dość standardowe cyberpunkowe rzeczy, ale zwiastun, który właśnie zobaczyliśmy, nie jest bezpieczny, więc powinniśmy oczekiwać wielu zwrotów akcji i stylowych scen akcji, więcej niż wystarczająco, aby zdystansować się od innych dzieł tego gatunku. Oprócz ogłoszenia daty i zwiastuna, Netflix podzielił się również prostym, ale atrakcyjnym plakatem przedstawiającym jedną z głównych bohaterek, Lucy, przed premierą w przyszłym miesiącu:

Cyberpunk: Edgerunners final poster

W japońskiej obsadzie głosowej znajdują się między innymi Aoi Yûki jako Lucy (Your Name), Kenichiro Ohashi jako David (Platinum End), Kenjirô Tsuda jako Ripperdoc (Attack on Titan), Kazuhiko Inoue jako Faraday (Mob Psycho 100) oraz Wataru Takagi jako Pilar (Star Wars: Visions).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *