0 0
Read Time:2 Minute, 7 Second


Kim Kardashian ma najwyraźniej szukała miłości we wszystkich niewłaściwych miejscach. Po ciągłym dramacie z byłym mężem Kanye Westem i rozstaniu z Pete’em Davidsonem, gwiazda reality show zdecydowała się na nowe podejście.

Podczas występu na The Late Late Show, Kardashian powiedziała gospodarzowi Jamesowi Cordenowi, że jest obecnie samotna i nie szuka randek, ponieważ chce po prostu „wyluzować na minutę”. Ale kiedy jest gotowa, Kardashian ma plan, który pozwoli uniknąć każdego w przemyśle rozrywkowym.

„Czuję, że muszę coś zrobić, na przykład pójść w różne miejsca”, odpowiedziała, gdy Corden zapytał, gdzie Kim Kardashian spotyka się z ludźmi. „Najwyraźniej to nie działa, cokolwiek robię. Więc, nie wiem. Może, na przykład, szpital i spotkać się z lekarzem. Kancelarię prawną. Myślę, że to będzie, jak naukowcy. Neurobiolog. Biochemik. Lekarz. Adwokat. To jest może to, co przewiduję w przyszłości”.

Kardashian omówiła również uczęszczanie do szkoły prawniczej i bycie na okładce niezliczonych magazynów, a także jej pierwszą sesję zdjęciową o wysoką stawkę z Karlem Lagerfeldem.

Potentat reality TV nazwał to quits z Davidsonem, najbardziej znanym jako członek obsady na Saturday Night Live, w sierpniu. Para zakończyła swój bardzo nagłośniony dziewięciomiesięczny związek, podając zajęte harmonogramy pary i związek na odległość jako powód rozpadu. Rozstanie było ulgą dla Westa, który niesławnie nazwał Davidsona w utworze na swoim albumie Donda 2 i rozpętał liczne tyrady w mediach społecznościowych przeciwko komikowi, celując w jego przeszłe zmagania z uzależnieniem i problemami ze zdrowiem psychicznym.

Wcześniej w tym miesiącu Kardashian odniósł się do jej rozproszonego podejścia do radzenia sobie z kryzysem klimatycznym. Gwiazda telewizyjna została niedawno wezwana do nadmiernego zużycia wody podczas suszy w Kalifornii oraz do korzystania z prywatnego samolotu.

„Robię to, co mogę”, podzieliła się w niedawnej rozmowie o tematyce American Dream z Interview Magazine. „Ale musisz wybrać to, co naprawdę działa dla ciebie w twoim życiu”.

Dodała: „Wierzę w zmiany klimatyczne i wierzę, że wszystko może pomóc. Ale wierzę też w bycie realistą i myślę, że czasami jest tyle powodów do zmartwień na tej planecie i może to być naprawdę przerażające, aby żyć swoim życiem z niepokojem.”
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *