0 0
Read Time:1 Minute, 30 Second


Some Connections Never Die

Oparty na opowiadaniu legendy horroru, Telefon Pana Harrigana dociera 5 października przez Netflix

W nowym trailer do Telefon Pana Harrigana, tytułowy bohater grany przez Donalda Sutherlanda umiera, ale okazuje się, że nadal jest w stanie komunikować się w nadprzyrodzonym thrillerze. Oparty na opowiadaniu Stephena Kinga, napisany i wyreżyserowany przez Johna Lee Hancocka film pojawi się 5 października w serwisie Netflix.

W przerażającym klipie młody chłopak o imieniu Craig (portretowany przez Jaedena Martella) zaprzyjaźnia się ze starszym samotnikiem o imieniu Pan Harrigan. Podczas jednej z wizyt Craiga w rezydencji Harrigana, Craig prezentuje swojemu bogatemu przyjacielowi iPhone’a, nowy wynalazek w tym czasie, i nadają mu przydomek Pirateking.

Gdy Craig nawiguje po byciu studentem, zaczyna zmagać się z nękającym go kolegą z klasy i szuka porady u starszego przyjaciela. „Czy ktoś kiedykolwiek próbował cię wykorzystać?” mówi Craig i pyta, jak Harrigan sobie z tym poradził. „Surowo” – żartuje.

Kiedy Harrigan umiera, Craig wsuwa komórkę, którą dał mu do trumny, a gdy sprawy przybierają gorszy obrót między Craigiem a jego kolegą z klasy, zaczyna dostawać przerażające odpowiedzi od Harrigana na jego komórkę, które zbiegają się z pozornie przypadkową śmiercią kolegi Craiga.

Współprodukowany przez Ryana Murphy’ego, Telefon Pana Harrigana występują również Kirby Howell-Baptiste, Joe Tippett, Colin O’Brien, Cyrus Arnold, Thomas Francis Murphy i Peggy J. Scott.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *