0 0
Read Time:1 Minute, 56 Second

Paul Dano, Seth Rogen, Sebastian Stan i Pete Davidson wystąpią w filmie

Craig Gillespie zwerbował gwiazdorską obsadę do swojego nadchodzącego filmu o GameStopie Dirty Money, w tym Paul Dano i Seth Rogen.

Wg. Deadline, Dano, Rogen, Sebastian Stan i Pete Davidson podpisali się, aby wystąpić w filmie, który Black Bear Pictures sprzeda podczas nadchodzącego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Rebecca Angelo & Lauren Schuker Blum napisał scenariusz, który jest adaptacją książki Bena Mezricha The Antisocial Network, którego reżyserem jest Gillespie. Gillespie, Aaron Ryder, poprzez swoją firmę Ryder Picture Company, oraz Teddy Schwarzman poprzez Black Bear Pictures, zajmują się produkcją.

Produkcja rozpocznie się w październiku, przy czym Black Bear Pictures będzie finansować, a Black Bear International zajmie się dystrybucją za granicą. Fabuła przedstawi jeden z najbardziej szalonych tygodni na Wall Street, kiedy to grupa inwestorów-amatorów, graczy i trolli internetowych połączyła się za pośrednictwem Reddita, by rzucić na kolana ekspertów finansowych. Po tym, jak co najmniej dwa fundusze hedgingowe postawiły na spadek akcji GameStopu, użytkownicy Reddita zaczęli kupować akcje i opcje na akcje, powodując, że wartość rynkowa GameStopu poszybowała w górę na przełomie 2020 i 2021 roku.

Schwarzman powiedział w oświadczeniu do. Deadline:

„Black Bear ma diamentowe ręce do Dumb Money. Lauren & Rebecca mają mistrzowsko dostosowane Ben Mezrich wyjątkową książkę szczegółowo jedną z największych historii underdog naszych czasów. Craig Gillespie jest wspaniałym liderem z wyjątkową wizją i zebrał wspaniały zespół. Jesteśmy zaszczyceni mogąc współpracować z nim, Aaronem Ryderem i tym wspaniałym zespołem przed i za kamerą, aby dostarczyć „Dumb Money” widzom na całym świecie.”

Setha Rogena i Paula Dano zobaczymy następnym razem w filmie Stevena Spielberga pt. The Fabelmans, którego światowa premiera odbędzie się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Rogen i Stan ostatnio pracowali z Gillespie przy Hulu’s Pam &; Tommy, który miał premierę na początku tego roku, a obecnie jest do 10 nominacji do Emmy, w tym dla najlepszego aktora pierwszoplanowego dla Sebastiana Stana, najlepszego aktora drugoplanowego dla Setha Rogena i najlepszego serialu limitowanego.

Pete Davidson jest obecnie w Bodies, Bodies, Bodies, nowego filmu A24, który gra obecnie w północnoamerykańskich kinach. Następnie wystąpi obok Kaley Cuoco w komedii romantycznej Peacock Meet Cute.

Craig Gillespie jest także w pre-produkcji m.in. Cruella 2, w roli głównej Emma Stone. Paul Walter Hauser powiedział kilka miesięcy temu, że film rozpocznie się w 2023 roku, ale z Gillespie teraz zajęty z Dirty Money, będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *