0 0
Read Time:1 Minute, 25 Second

Nowy materiał filmowy The Marvels debiutuje na D23 Expo, ujawniając nową drużynę bohaterów MCU, która zbiera się do sequela Captain Marvel.


Ten artykuł obejmuje rozwijającą się historię. Kontynuuj sprawdzanie z nami, ponieważ będziemy dodawać więcej informacji, gdy staną się one dostępne.

Pierwszy oficjalny The Marvels materiał filmowy z. Captain Marvel sequel pokazuje bohaterkę Brie Larson jednoczącą się ze swoją nową drużyną bohaterów Marvel Cinematic Universe.


The Marvels, który ma trafić do kin 28 lipca 2023 roku, to sequel filmu z 2019 roku Captain Marvel. Larson powróci jako Carol Danvers/Captain Marvel, ale tym razem dołączą do niej Iman Vellani jako Kamala Khan/Ms. Marvel oraz Teyonah Parris jako Monica Rambeau.

Dzisiaj, Screen Rant miał okazję uczestniczyć w panelu Marvela na D23 Expo 2022, na którym pojawił się materiał filmowy z The Marvels podzielono się. Choć materiał nie jest jeszcze dostępny w sieci, jesteśmy w stanie podzielić się opisem tego, co zaprezentowali. Materiał rozpoczyna się na stacji kosmicznej Saber, gdzie Monica otrzymuje odczyty i zostaje wysadzona w kosmos. Kamala unosi się w kierunku Nicka Fury’ego, podczas gdy Monica kończy się atakiem po wylądowaniu na innej planecie, podczas gdy Carol znajduje się pojawiając się w szafie Kamali, co było widoczne w sekwencji post-credits filmu Ms. Marvel finał. W kolejnym klipie Monica i Fury docierają do domu Kamali, gdzie próbuje ona pokazać swoje moce i kończy się to tym, że również zostaje wysadzona. Po więcej lokalizacji przełączania shenanigans, które wydają się kończyć z Carol w Pakistanie, trio jest wreszcie razem, w którym momencie Kamala pyta, czy są one zespół. Próbują grupy śpiew, który idzie nie tak, argumentując, czy iść na „3” lub na „go”, gdy są liczone w.

SCREENRANT VIDEO OF THE DAY

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *