0 0
Read Time:1 Minute, 50 Second


„Pani Williams jest leczona przez zespół jednych z najlepszych lekarzy na świecie”, powiedział przedstawiciel byłej gwiazdy telewizyjnego show

Osobowość telewizyjna Wendy Williams zameldowała się w „ośrodku odnowy biologicznej”, aby rozwiązać swoje ciągłe problemy zdrowotne.

„Ona bierze trochę czasu, aby skupić się na swoim zdrowiu i odnowie biologicznej, ponieważ przygotowuje się do wielkiego powrotu na kolejny poziom w swojej karierze z The Wendy Experience Podcast,” Shawn Zanotti, przedstawiciel ds. The Wendy Williams Show gospodarz powiedział. The Hollywood Reporter. „Pani Williams jest leczona przez zespół jednych z najlepszych lekarzy na świecie. Prosimy o Wasze modlitwy i dobre życzenia w tym czasie”.

Śledztwo opublikowane przez. The Hollywood Reporter w zeszłym miesiącu ujawnił wieloletnie zejście byłego gospodarza talk show w chaos i nieobliczalne zachowanie, z pracownikami zauważając, że ostatnio, Williams, 58, wydawał się być „unraveling” i był wyraźnie zmaga się z utrzymaniem jej trzeźwości. (Williams była głośna o swoich problemach z uzależnieniem w przeszłości i wcześniej, według publikacji, przyznała się do pobytu w ośrodku dla trzeźwych i uczęszczania na odwyk. Zdiagnozowano u niej również chorobę Gravesa, zaburzenie autoimmunologiczne). Pracownicy show regularnie martwili się, czy Williams jest wystarczająco trzeźwa, aby wejść na antenę, a źródło powiedziało THR że pracownicy znajdą „butelki [of alcohol] w sufitowych kasetach i innych dziwnych miejscach w biurze”.

Zachowanie Williams osiągnęło punkt krytyczny, gdy pojawiła się nieświadoma, że jej program został odwołany i uczestniczyła w „rambling” Zoom ze swoim personelem we wrześniu 2021 roku. Według THR, Wells Fargo zamroził aktywa osobowości medialnej w maju, stwierdzając, że jest ona „osobą ubezwłasnowolnioną” i „ofiarą niewłaściwego wpływu i wykorzystania finansowego”. Później została objęta kuratelą finansową.

Williams ustąpiła ze swojego popularnego talk show w 2021 roku, powołując się na potrzebę skupienia się na swoim zdrowiu.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *