0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second

Temple of Doom (Świątynia Zagłady) co-stars Harrison Ford and Ke Huy Quan share photo of joyous surprise meetup at D23 Expo

Prawie 38 lat po Indiana Jones i Świątynia Zagłady (Indiana Jones and the Temple of Doom), Harrison Ford ponownie połączył się ze swoją współgwiazdą Ke Huy Quan w sobotę na D23 Expo, gdzie obaj aktorzy przypadkiem byli pod ręką, aby promować swoje nadchodzące projekty.

Quan – który zagrał dziecięcego sidekicka Indiany Jonesa „Short Round” w filmie przygodowym z 1984 roku – podzielił się zdjęciem siebie i Forda za kulisami, z teraz-51-letnim aktorem owiniętym ramionami wokół uśmiechniętego „Dr Jonesa”.

„”Kocham cię, Indy”. Indiana Jones i Short Round ponownie połączeni po 38 latach” – podpisał Quan.

Ford wziął udział w corocznym expo Disneya, aby zaprezentować materiał filmowy z nadchodzącego Indiana Jones 5, który aktor obiecał, że będzie jego ostatnim czasem noszenia bicza i fedory.

Quan – który wystąpił również jako Data w m.in. The Goonies zanim zrobił sobie kilkudziesięcioletnią przerwę od dużego ekranu, pojawiając się ponownie (ku wielkiemu uznaniu) dopiero za Everything Everywhere All at Once – był na D23, aby ujawnić, że dołączył do obsady Marvel’s Loki seria.

Kiedy na scenie ze swoim Loki kolegów z obsady, Quan zażartował: „Zaraz, to nie jest panel dla Indiany Jonesa?”.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *