0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

Pół-autobiograficzny film pojawi się w listopadzie

Świeżo po triumfalnej premierze w sobotę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, Steven Spielberg ujawnił pierwszy zwiastun swojego pół-autobiograficznego filmu The Fabelmans.

Oda do dzieciństwa i magii filmów, The Fabelmans grają Paul Dano i Michelle Williams jako tytułowi rodzice Sammy’ego, przy czym ta druga zachęca syna do realizowania jego miłości do filmowania, którą ojciec odrzuca jako „hobby”.

„To ta rodzina, to naukowiec kontra artysta” – mówi w zwiastunie Mitzi Fabelman grana przez Williams. „Sammy jest w mojej drużynie, bierze po mnie przykład”.

Fabelmanowie to luźny retelling dorastania Spielberga w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych w Arizonie, gdzie jego rodzina również borykała się z antysemityzmem. W filmie występują również Seth Rogen, Judd Hirsch, reżyser David Lynch w rzadkiej roli aktorskiej oraz nowicjusz Gabriel LaBelle jako Sammy Fabelman.

Film, który Spielberg współtworzył z Tonym Kushnerem, otwiera się 11 listopada w wybranych miastach, zanim otrzyma ogólnokrajową premierę przed Świętem Dziękczynienia.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *