0 0
Read Time:1 Minute, 19 Second


Babylon trailer

Dzień po tym, jak Damien Chazelle zaprezentował pierwszy zwiastun swojego nadchodzącego filmu Babylon na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, Paramount Pictures udostępniło go w sieci… I jest w nim wszystko, co obiecali, a nawet więcej.

Możecie to sprawdzić tutaj:

Dodatkowo, sześć plakatów postaci zostało również wypuszczonych przez Paramount:

Oto oficjalny synopsis do. Babylon prosto ze studia:

„Od Damiena Chazelle’a, Babylon to oryginalna epopeja osadzona w Los Angeles lat 20. XX wieku, prowadzona przez Brada Pitta, Margot Robbie i Diego Calvę, z obsadą obejmującą Jovana Adepo, Li Jun Li i Jean Smart. Opowieść o przerośniętej ambicji i skandalicznym nadmiarze, śledzi powstanie i upadek wielu postaci w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood.”

Film jest już wczesnym pretendentem do Oscara, z nominacjami dla Najlepszego Zdjęcia, Najlepszego Reżysera, Najlepszego Scenariusza, Najlepszej Aktorki, Najlepszego Aktora Drugoplanowego, Najlepszej Aktorki Drugoplanowej, Najlepszego Projektu Kostiumów, Najlepszej Partytury, Najlepszego Projektu Produkcyjnego i Najlepszego Dźwięku dość mocno zagwarantowanymi.

Babilon ukaże się w wybranych kinach w USA 25 grudnia przed szeroką ekspansją 6 stycznia 2023 roku. W zwiastunie można już usłyszeć fragment oryginalnej muzyki z filmu, skomponowanej przez Justina Hurwitza.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *